Digit Brush - Pomaluj Internet

Logo

Logo

Postprzez Madala » 15 lut 2019, o 01:45

Piszę do Was w ukryciu, bo jestem raczej zdołowana... :smutny:
Zrobiłam 7 projektów i żaden mi "nie pasi"...
Wrzucam jednak trzy z nich, może - po nabraniu dystansu - przyjdzie olśnienie.
Chociaż ten zestaw brązu, czerwieni i niebieskiego raczej nie inspiruje.
Może to kwestia przyzwyczajenia, ale stare logo podoba mi się najbardziej :D

Już widzę możliwość poprawki - w logo 2. można przyciemnić bevel.

Po odpoczynku od tematu, powalczę jeszcze.
Madala
artysta
artysta

Re: Logo

Postprzez tekila » 15 lut 2019, o 03:07

1 i 4 sa interesujące. Te 2 środkowe nie. 2 - tekst za gruby, nieczytelny, 3 - plansza niebieska.
Ja na razie nie mam weny do logo. Ale spoko, mamy czas i wcale nie jest powiedziane, że musimy to zmienic. Pobawy sie, może cos fajnego wyjdzie. Ale bez parcia

Mój kot, rudolf - umiera. Czalupa chyba też. Ona ma 20 lat, on 19. Rufolf nie jeod kilku dni, tylkopije sporadycznewode. Dzisiaj kupiłam utuńczyka, troche zjadł. Czalupa przestała zupełnie jeść.
One umieraja ze starości, nie sa chore aż tak, aby je uśpic. Ludzie powieźli by koty do uspienia, ja czekam,aż umra w domu. Tu sie oba urodziły i tu umrą. Dlatego nie mam zbyt weny do tworzenia. Kwestia miesiąca, max. 2. Jak nie tygodni...Nie wiem, jakto szybko trwa. Bolek 1 miesąć, Tina 5 miesięcy. Kurewski rok KOTA u mnie.
Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęlaby sukcesu Mark Twain
tekila
artysta
artysta

Postprzez Madala » 15 lut 2019, o 10:49

Teki, współczuję, do dzisiaj pamiętam koszmarną noc, kiedy "zasypiała" nasza suczka Neska...
Tak jak Ci już kiedyś napisałam - pomyśl inaczej: daliście tym kotom szczęśliwe życie.
Świadczy o tym chociażby wiek, którego dożyły.
I cieszcie się, że odchodzą normalnie, zgodnie z naturą, bez cierpienia.
Dobrze, że macie te dwa nowe "dzieciaki" :)

A do loga mam zbyt emocjonalny stosunek, nakręciłam się, że ma być pięknie :D i to mnie chyba ogranicza.
Nic to, postaram się nabrać dystansu i zrobić to "na zimno".
Madala
artysta
artysta

Postprzez arema » 15 lut 2019, o 19:25

Hallo Madala ,
mnie najbardziej spodobalby mi sie 3 ale tylko jezeli ten napis byl troche grubszy - nie za duzo , a stare Logo tez bym zostawila bo jest super,
w jakim progi robisz te logo ?

a jesli chodzi o twoje Kotki to tak jak Madala napisala ze mozesz byc w tych bardzo smutnych chwilach dumna i zarazem szczesliwa ze dozyly takiego wieku i ze nie cierpia . Wspolczuje ci kochana . Moja sunia Owczarek szkocki (lesli) nie zyje juz ponad 25 lat (3 dni plakalam ) i do dzisiaj bardzo tesknie za nia .
arema
stażysta
stażysta

Postprzez Stan_1939 » 15 lut 2019, o 19:34

Madalo warto zobaczyć jak będzie wyglądało to stare logo po dodaniu gimpowego fraktala. (Wszystko widzę fraktalowo :D))

Nie mam czasu, ponieważ czytam Bieguni - Tokarczuk.
A tak na marginesie, to Księgi Jakubowe oceniam wyżej, mimo że nie dostały Bookera.
Stan_1939
artysta
artysta

Postprzez Madala » 15 lut 2019, o 21:45

Dzięki za komentarze - popracuję jeszcze nad tym logo :uscisk:
Aremo - pracuję w Ai.
Madala
artysta
artysta

Powrót do Spotkania w kuluarach